Svidník zdolal Trenčín hladko v troch setoch

Svidník zdolal Trenčín hladko v troch setoch

14. decembra 2023 Off Od tjslaviaadministrator

V predohrávke 13. kola Niké Extraligy mužov vyhrali hráči Svidníka nad mladými reprezentantmi z Trenčína pomerom 3:0 a dostali sa v priebežnej tabuľke na druhé miesto.

Niké Extraliga muži – 13. kolo – streda:

TJ Slávia Svidník – SŠŠ Trenčín-Projekt RD SVF 3:0 (151123)

Rozhodovali: Hudák a Höger, 60 divákov.

TJ SLÁVIAR. Vitko 4, De Sousa 8, De Moraes 13, Salton 10, M. Sopko ml. 3, Šellong 6, liberá M. Vitko a Dávid Hnát (Damián Hnát 2, Miščík 5, Genco 1, Bognár 5). Tréner: R. Paňko.

SŠŠ: Gábor 2, Klein 2, Pijáček 11, F. Makónyi 10, Kapina 3, Belička 0, libero M. Makónyi (Oller 0, Bariak 0, Fris 0, Bartík 2). Tréner: M. Kardoš.

Hráči zápasu: Boris Genco (TJ Slávia Svidník) – Richard Klein (SŠŠ Trenčín-Projekt RD)

Rastislav Paňko, tréner TJ Slávia„Som rád, že sme posledný zápas v tomto roku na vlastnej palubovke vyhrali pomerom 3:0. Trenčania aj napriek tomu, že pricestovali bez niektorých kľúčových hráčov, tak hrali veľmi bojovne a sympaticky. Svojim hráčom gratulujem k víťazstvu.“

Marek Kardoš, tréner SŠŠVzhľadom na absenciu niektorých hráčov zápas splnil svoj účel. Ak hrá súper v základnej zostave, tak máme problém sa dostať z niektorých rotácií. Dostaneme v nich štyri-päť bodov a máme problém. Žiaľ, hráme mládežnícky volejbal a musíme byť trpezliví. Svidník nie je náš level a musíme sa pripraviť na iných súperov. Bola to však veľmi poučná lekcia.“

http://www.svf.sk/sk/archiv-sprav/detail-spravy/_svidnik-zdolal-trencin-3-0